Potrebujete poradiť? Napíšte nám na info@kolmanbrothers.sk.

Domov / Pýtate sa

Pýtate sa

Vaše najčastejšie otázky.

Tovar expedujeme do 24 hodín od prijatia objednávky.

Kolagén tvorí až 30 % bielkovín v ľudskom tele. Multi Kolagén™ vám môže pomôcť s radou zdravotných a kozmetických problémov. Multi Kolagén™  napomáha zlepšovať stav kĺbov, vlasov, nechtov, pleti, celulitídy, väzivových tkanív a šliach.

Multi Kolagén™ je patentovaný hydrolyzovaný hovädzí kolagén. Zvieratá sú kŕmené trávou na rozsiahlych pastvinách s voľným výbehom v Južnej Amerike alebo na sviežich pastvinách v Severnej Amerike.

Multi Kolagén™ je bielkovina telu vlastná, preto je vhodný pre každého.

Užívajú ho ženy a muži všetkých vekových kategórií okrem detí, tie majú tvorbu kolagénu ešte dostatočnú. Pokiaľ však športujú a majú bolesti pri pohybe môžu brať menšie dávky, vždy však po konzultácii s lekárom.

Celé balenie Multi Kolagén™ obsahuje 278 g bioaktívnych patentovaných hydrolyzovaných kolagénov a 2g vitamínu C.

  1. FORTIGEL® – 100g
  2. TENDOFORTE® – 100g
  3. VERISOL® – 78g
  4. Vitamín C – 2g

Jednu odmerku (14g) vysypte do pohára s vodou alebo džúsom. Počkajte, kým kolagén pomaly padne na dno. Následne s lyžicou pomiešajte 10s a nápoj máte pripravený.

Na základe štúdií je minimálna doba, ktorú odporúčame 60 dní v množstve  jedna odmerka denne. Multi Kolagén™ je však možné užívať dlhodobo bez prestávok.

Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu, k správnej funkcii kostí, chrupaviek, krvných ciev a prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Vitamín C výborne naštartuje tvorbu prirodzeného kolagénu.

Aj keď je Multi Kolagén™ čistá a telu vlastná bielkovina , ktorá má pozitívny vplyv na ľudský organizmus, o jeho užívaní v období tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom.
Na každom výživovom doplnku musí byť uvedené „tento výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy“ keďže neboli vykonané potrebné klinické štúdie. Tehotné a dojčiace ženy sa  nezahŕňajú do klinických štúdií, pretože je to neetické.

V období po pôrode sa dá očakávať veľmi priaznivý efekt Multi Kolagénu™ pri vypadávaní vlasov, poškodených nechtoch, natiahnutej pokožke.