Potrebujete poradiť? 0950 600 566  (Po-Ne od 8-20)

Domov / O nás

O nás

KOLMAN BROTHERS
Prémiová kvalita

Kvalita značky Kolman Brothers

Spoločnosť Kolman Brothers založili bratia, Ján a Radoslav ktorí, sa od malička venujú športu a zdravému životnému štýľu.

Ján má za sebou skúsenosti z rôznych športov ako je gymnastika, ľadový hokej, kanoistika, cestná cyklistika pričom je i prvým priekopníkom a zakladateľom Street workout na Slovensku. Momentálne sa venuje fitness trénerstvu.

Radoslav sa venoval najmä ľadovému hokeju, horskej cyklistike a vysokohorskej turistike. Je farmaceutom, ktorý dokonale rozumie svetu liekov a výživových doplnkov, vďaka neustálemu štúdiu a zdokonalovaniu sa.

Spoločnosť Kolman Brothers sa rozhodli založiť po dlhoročných skúsenostiach v oblasti výživy a športu a neustálych víziách poskytnúť ľuďom to najlepšie. Cieľom spoločnosti je prinášať na trh produkty, výnimočnej kvality s ohľadom na životné prostredie.

titulna-foto
Prémiová kvalita

Inovácia podložená vedou

Kvalita surovín je kľúčová. Preto dbáme na to, aby naše suroviny boli od overených výrobcov, ktorí majú ISO certifikáty, dodržiavajú správnu výrobnú prax a každá vyrobená šarža mala výstupný analytický certifikát.

Zobraziť viac názorov

Určený pre každého

Budeš sa cítiť lepšie

Je skvelé sa cítiť zdravo a tešiť sa zo života. S naším prémiovým Multi Kolagénom™ je tento pocit nadosah.

Kúpiť

Sledujte nás aj na instagrame

Viac príspevkov