Potrebujete poradiť? Napíšte nám na info@kolmanbrothers.sk.

Domov / Kontakt

Kontakt

Potrebujete poradiť?
Napíšte nám.

(Po-Ne od 8-20)

Firemné údaje

Kolman Brothers, s.r.o.
Karpatské námestie 10A,
831 06 Bratislava-Rača

 IČO: 52 945 201

Kontaktné údaje

Mail: info@kolmanbrothers.sk

Neváhajte nám napísať

Akékoľvek otázky Vám radi zodpovieme.
  Často kladené otázky

  Tovar expedujeme do 24 hodín od prijatia objednávky.

  Kolagén tvorí 30 % bielkovinového tkaniva v ľudskom tele a až 70 % kože. Jeho nedostatok môže stáť za veľkým množstvom problémov.

  Multi Kolagén™ vám môže pomôcť s radou zdravotných a kozmetických problémov. Multi Kolagén™  napomáha zlepšovať stav kĺbov, vlasov, nechtov, pleti, celulitídy, väzivových tkanív a šliach.

  Multi Kolagén™ je patentovaný hydrolyzovaný hovädzí kolagén. Zvieratá sú kŕmené trávou na rozsiahlych pasienkoch s voľným výbehom v Južnej Amerike alebo na sviežich pastvinách v Severnej Amerike.

  Kolagén je látka telu vlastná, preto je vhodný pre každého. Multi Kolagén™ užívajú ženy, muži, športovci, staršie osoby. Okrem detí, tie majú tvorbu kolagénu ešte dostatočnú. Pokiaľ však športujú a majú bolesti pri pohybe môžu brať menšie dávky, vždy však po konzultácii s lekárom.

  Celé balenie Multi Kolagén™ obsahuje 280 g bioaktívnych patentovaných hydrolyzovaných kolagénov:

  1. FORTIGEL® – 100g
  2. TENDOFORTE® – 100g
  3. VERISOL® – 78g
  4. + Vitamín C – 2g

  Jednu odmerku (14g) vysypte do pohára s vodou alebo džúsom. Počkajte, kým kolagén pomaly padne na dno. Následne s lyžicou pomiešajte 20s a nápoj máte pripravený.

  Na základe štúdií je minimálna doba, ktorú odporúčame 60 dní v množstve jedna odmerka denne. Multi Kolagén™ je však možné užívať dlhodobo bez prestávok.

  Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu, k správnej funkcii kostí, chrupaviek a krvných ciev; prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Vitamín C výborne naštartuje tvorbu prirodzeného kolagénu.

  Na každom výživovom doplnku musí byť uvedené “tento výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy” keďže neboli vykonané potrebné klinické štúdie. Je to hlavne preto, že tehotné a dojčiace ženy sa nikdy nezahrňujú do takýchto štúdií, keďže je to neetické.
  Aj keď je Multi Kolagén™ čistá bielkovina a telu vlastná látka, ktorá by nemala mať negatívny vplyv na ľudský organizmus, o jeho užívaní v období tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom.

  V období po pôrode sa dá očakávať veľmi priaznivý efekt Multi Kolagénu™ pri vypadávaní vlasov, poškodených nechtoch, natiahnutej pokožke, regenerácií strií.